+370 698 31 213/ E. pasts: info@enerty.lv /

Plāni un tarifi

„ENERTY“ saviem lietotājiem piedāvā divus galvenos elektrības enerģijas cenu plānus. Elektrības enerģijas piegādes cenas ir atkarīgas no Jūsu uzņēmuma uzņēmējdarbības veida un elektrības enerģijas lietošanas grafika.

Mēs Jums piedāvājam:

  • Profesionalitāti – personāla pieredzi elektrības enerģijas nozarē un elektrības tirdzniecības pārzināšanu.
  • Konkurētspējīgas elektrības cenas, jo esam viens no vadošajiem neatkarīgajiem mazumtirdzniecības elektrības enerģijas piegādātājiem Lietuvā.
  • Papildus kopā ar elektrības enerģijas piegādi piedāvājamie pakalpojumi:
    • izsmeļoša klienta elektrības enerģijas lietošanas analīze;
    • elektrības enerģijas izmaksu optimizēšanas veidi;
    • profesionālas konsultācijas par elektrības enerģijas apsaimniekošanas jautājumiem.

 

FIKSĒTA CENA
Plāns paredzēts tiem, kas vēlas cenas stabilitāti, tiem kas plāno savu budžetu un tiem, kas vēlas zināt precīzu izlietotās elektrības cenu. Tā ir iespēja vienoties par fiksētu cenu, kas saglabāsies nemainīga uz visu līguma periodu.
TIRGUS CENA
Plāns sniedz iespēju pirkt elektroenerģiju elektrības biržā. Elektrības cena šajā plānā sastāv no mainīga tarifa, kuru nosaka elektrības cena Nord Pool biržā un fiksēts nodoklis (pakalpojumu sniedzēja procents).
ZAĻĀ ELEKTROENERĢIJA
Zaļā elektroenerģija 100 % tiek iegūta no atjaunojošajiem enerģijas resursiem (AER). Klienti, kas noslēguši „zaļās“ elektroenerģijas pirkšanas līgumus, saņem sertifikātu, kas apstiprina, ka tiem piegādātā elektroenerģija tiek izgatavota no AER. Šis plāns ir ļoti aktuāls uzņēmumiem, kuriem sociālā atbildība ir primārs jautājums. Klienti, kas savā uzņēmējdarbībā lieto no atjaunojošajiem enerģijas resursiem izgatavoto elektrību, parāda savu atbildīgo viedokli par ekoloģiskajām problēmām un pievienojas pie ierobežoto un visu laiku iznīkstošo Zemes resursu aizsargāšanas. Noslēdzot līgumu, sniedzam iespēju reklāmas un izplatāmajos bukletos lietot zaļās elektrības logotipu.