+370 698 31 213/ E. pasts: info@enerty.lv /
13 sausio/2016

ENERTY tirgo zaļo elektrību

No 2015. gada decembra mēneša ENERTY sāka tirgot zaļo elektrības enerģiju, kura 100% ir izgatavota no atjaunojošiem enerģijas resursiem (AEI). Klienti, izveidojot zaļās enerģijas pirkšanas līgumus, saņem sertifikātu, kas apstiprina, ka viņiem sniegtā elektrības enerģija tiek izgatavota no AER. Uzņēmumi, kas izmanto AER elektrību savā uzņēmējdarbībā, parādan savu atbildīgo viedoki par ekoloģiskajām problēmām.

Pirmais zaļās elektrības enerģijas pārdošanas līgums uz 2016. gadu parakstīts ar uzņēmumu UAB Coca-Cola HBC Lietuva. „Coca-Cola“ ir pasaulē lielākais dzērienu izplatītājs. 2015. gada decembra mēnesī zaļā elektrība tika piegādāta uzņēmumiem UAB „PALINK“ (tirdzniecības tīkls “IKI”), UAB „Orion Global Pet“, UAB „Mantinga“, UAB „Norvelita“, Lietuvos rytas tipogrāfija, UAB, SBA koncerns, UAB.

„Priecājamies, ka saviem klientiem varam piedāvāt zaļo elektrības enerģiju. Mēs regulāri meklējam novatūriski sociālus, apkārtējai videi drošus un plašākus ekonomiskās labklājības problēmu risinājumus. Veicinām atbildīgu lietošanu un sadarbojamies ar kompānijām, kurām sociālā atbildība ir primārs jautājums“,- apgalvo ENERTY avadītājs Ž. Stankevičs [Ž. Stankevičius].

ENERTY zaļo elektrību tirgo gan Latvijā, gan Igaunijā.